Asp.net'de .aspx(Design) tarafında form neslerinde "Error Creating Control" Hatası Veriyor.

Merhaba,

Asp.net web formumda ki nesneleri eklediğimde veya çalıştırdığımda sorun yaşamıyorum sadece Design bölümünde şu linkte ki gibi bir hata ile karşılaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

@alattin

notify notify (538)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu çoğu zaman Visual Studio'nun saçmaladığında ortaya çıkıyor. Genel olarak projeyi kapatmak ve tekrar açmak, sayfayı kapatmak ve tekrar açmak sorunu çözüyor.

    Bir de Build > Clean Solution yapmayı deneyebilirsin. Projeyi açarken de File > Open Web Site... şeklinde açmayı denemelisin.

    alattin alattin (16984)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @alattin Abi build menüsünde Clean Solution diye bir ibare yok notify 6 yıl önce