Asp.Net kendin tasarla bölümü yapmak.

Merhaba,

Matbuu.com veya kendintasarla.com gibi web sitelerin'de örneğin hazır kartvizit şablonları var tut sürükle text gibi kolayca kendi tasarımlarını oluşturabiliyorlar. Böyle bir sistem nasıl bir mantık kullanıyor @alattin abi?

notify notify (538)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Temel olarak iki şey kullanılıyor: HTML5 ve JavaScript

    HTML5 ve JavaScript kullanarak bu tür bir editör yapabilirsin. Ayrıca ücretsiz örnekler için Google üzerinde "JavaScript image editor" gibi arama yaparsan hazır, değiştirebileceğin resim editörleri çıkacak. Çok daha gelişmişlerini bulabilirsin.

    alattin alattin (16999)