Asp.NET MVC ile geliştirilen projede veri tabanıyla alakalı işlemlerinin olmaması sorunu

İlk kez Asp.NET ile proje geliştiriyorum ve videodan yapıyorum ancak hocanın yaptıklarının aynısını yapmama rağmen bir çok hatayla karşı karşıya kaldım.Veri tabanında sütünlarım oluştu ve kodlama kısmında admin ve user oluşturmama rağmen tablo NULL olarak geldi .Daha sonra kendim Null değerlerini tablo üzerinde değiştirerek girmeme rağmen de bir sonuç alamadım.Bu yüzden geliştirdiğim sitede veri tabanıyla çektiğim hiç bir bilgi gelmiyor .Anasayfamda Resimler ,admin girişi ya da üye girişi yapamıyorum ,kayıt ol ekranı geliyor ancak kayıt yapamıyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

hiloya hiloya (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çok genel sorundan bahsetmişsin. Keşke hata kodlarını koysaydın.

    Mutlaka pek çok hata veriyordur. Bu hataları paylaşırsan ya da kodu paylaşırsan nerelerde hatan  var bulur yardımcı olmaya çalışırım.

    alattin alattin (16999)
    10 ay önce cevaplandı