Asp.net MVC Kullanıyorum sayfalarda ilk açılış çok yavaç ikinci girişimde hızlanıyor. bu sorunu nasıl çözebilirim

Merhaba:

Asp.net MVC Kullanıyorum sayfalarda ilk açılış çok yavaç ikinci girişimde hızlanıyor. bu sorunu nasıl çözebilirim

admin258 admin258 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu konularda @alattin hocamız işinin piridir fakat bildiğim kadarıyla yorum yapmak istiyorum :)

    Bu tür web projelerinde bu sorunlarla sık sık karşılaşıyoruz. İlk açılışta ve sonraki açılışlarda zaman farklılık gösterebilir. Bunun en önemli nedeni ise ilk açılış sayfasında tüm bilgileri çerez olarak arkaplanda tutulur ve birsonraki açılışta bu çerezler kullanılır. Bu yüzden ilk açılışta ve daha sonraki açılışta zaman farklılık gösterebilir. Projenizin hızlandırmak için bir çok yol vardır. Google'da aratark bir çok makaleler ile karşılaşabilirsiniz. Mutlaka yardımı dokuncaktır.

    notify notify (538)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bu bir sorun değil. Bunu şurada açıklamıştım: .net uygulamalarının ilk açılışta yavaş açılması

      alattin alattin (16999)