ASP.NET TEXBOX RENGİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Uzmanim.net'deki gibi kayıt olurken veya giriş yaparken yanlış girildiğinde texbox kırmızıya dönüyor. Bunu nasıl yapabilirim?

notify notify (538)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Butonun click event kısmında if döngüsü ile kullanıcı adı kontrolü yaparsın eğer sağlıyorsa giriş yapar sağlamıyorsa

    Textbox1.BorderColor=System.Drawing.Color.Red;

    ile rengini değiştirirsin.Uzmanim.net gibi istersen success alert css diye arama yap örnekleri incele.

    kullanici36 kullanici36 (16)