ASP.net textbox'ta ki yeni veriyi kaydetmiyor

Merhaba ASP.net Web projesi ile güncelleme işlemi yaptırıyorum sayfadaki textbox'a page_load kısmında bir veri yazdırıyorum ve butona tıklandığında aynı textbox'ta ki veriyi veritabanına göndermek istiyorum ama hep page load kısmında yazdırdığım veri kaydediliyor sonradan kullanıcının textbox'a girdiği veri kaydolmuyor acaba ne gibi bir sorun olabilir? Ayrıca Form uygulamasınıda kullanıyorum orada böyle bir sorun yok.

umuttt umuttt (207)
3 yıl önce sordu

  • teşekkürler ispostback kullanaram çözdüm umuttt 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Problem page_load kısmında textboxlara veri yazdırdığımda değişkenlere tekrar yazdırdığım veri atanmasıymış page_load veri yazdırırken if(!ispostback) kullanarak çözüme ulaştım.

umuttt umuttt (207)