asp REpetarla KArakter Kısıtlamam

public string AltSatıraGec(string metin)
        {

            metin = Regex.Replace(metin, @"<(.\n)*?>", string.Empty);
            if (metin.Length> 120) metin = metin.Substring(0, 60);
            {
                metin = metin + ".....";
                return metin;

            }

<h5><asp:Label ID="LBLSoruAcıklama" runat="server"  Font-Size="Large" > <%#AltSatıraGec(Eval("SoruAciklamasi").ToString().Trim()) %></asp:Label></h5>

Nerde Yanlıs Yapıyorum yaaaa  Arasştrıdım Bole Yazıyo interenete olmuyor

e3e3e3 e3e3e3 (15)
9 yıl önce sordu

  • deneme Amaclı ...... Nokta Kodum fakat Mesela 50 karakter olunca Bi Alt Satıra Geççek Şekilde Olacak Yardım Şimdiden Teşekürler e3e3e3 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

public string AltSatıraGec(string metin)
        {
            if (metin.Length> 120)
            {

                metin = metin.Substring(0, 60);
                metin = metin + "....." +"<br />";
                return metin;

            }

onepage onepage (1)
9 yıl önce cevaplandı

  • Yok Gene olmuyor Atmıyor Yaaaa offfff e3e3e3 9 yıl önce