Asphalt 8 oyunu acılmıyor

Windows 10 kullanıyorum oyunda sorun yoktu hep acıyordu dünden beri acılmıyor.Diğer mağaza oyunlarını acıyor.

https://i.hizliresim.com/lWW1Vg.jpg

kemal010 kemal010 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PC'yi bir iki gün öncesi problemsiz haline geri yükle bahsettin oyun yine çalışır hale gelmesi gerekir:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Yine açılmazsa oyunu kaldırarak yeniden yüklemeyi denersin.

    Ve eğer yine açılmazsa bu defa problemin senin sisteminle değil Microsoft sunucularında oyunun kaynağı ile alakalı olduğu düşünülmelidir. Geçici bir problemde olabilir. Senin bu halde yapabileceğin birşey olmaz.

    temmuz temmuz (12505)