Asphalt 9 bilgisayara nasıl indirilir?

Windows 10 kullanıyorum. Bilgisayarıma Asphalt 9 nasıl indirebilirim? Asphalt 9'u Windows 10 bilgisayara indirmenin, oynamanın bir yolu var mıdır?

Asphalt 9 Windows 10 bilgisayara nasıl indirilir yardımcı olursanız sevinirim..

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayara Asphalt 9 nasıl indirilir?

    Windows 10 işletim sistemi kullanan bilgisayarlara Asphalt 9 oyununu indirmek mümkün. Windows 10'un mağazasında Asphalt 9 oyunu yer alıyor. Asphalt 9'u Windows 10 bilgisayara indirmek için aşağıdaki adımları takip edin.

    Asphalt 9 Windows 10 bilgisayara indirme:

    1. Bilgisayarınızdan Microsoft Store'u (Windows 10 mağazası) açın.
    2. Mağazada arama bölümüne "asphalt 9" yazın. Oyun önizleme olarak çıkacaktır. Asphalt 9: Legends yazısına tıklayın.
      asphalt9 windows10

    3. Şimdi açılan sayfadaki "Al" butonuna tıklayın.
      asphalt 9 windows 10 al

    4. Al butonuna tıkladıktan sonra Asphalt 9 Windows 10 sürümü inmeye başlayacaktır.
    5. Oyun indikten sonra bilgisayarınızın arama kutusuna Asphalt 9 yazıp oyunu bulabilir ve oynayabilirsiniz.

    Eğer sizde Windows 10 mağazasında Asphalt 9 çıkmıyorsa, bulamadıysanız aşağıdaki yöntemi uygulayın.

    Asphalt 9 Windows 10 bilgisayara indirme alternatif çözüm:

    1. Bu linke tıklayarak Asphalt 9 Windows 10 indirme sayfasına gidin.
    2. Gelen sayfada sağ taraftaki "Al" butonuna tıklayın.
    3. Üst tarafta bir uyarı gelirse "Microsoft Store adlı uygulamayı aç" butonuna tıklayın.
      asphalt 9 microsoft store

    4. Şimdi otomatik olarak Asphalt 9 Windows 10 mağaza uygulamasında açılacaktır.
    5. Mağazadaki "Al" butonuna tıklayarak Asphalt 9'u Windows 10 bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

    İndirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın arama kutusuna asphalt 9 yazarak oyunu oynayabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)