Asphalt 9 cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası nasıl çözülür?

Google Play Store'dan Asphalt 9 Legends yüklemeye çalışırken cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası alıyorum. Asphalt 9'da cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatasının bir çözümü var mı?

Asphalt 9 cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası nasıl çözülür?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Asphalt 9 Legends cihazınız bu sürümle uyumlu değil sorunu nasıl çözülür?

    Asphalt 9 Legends Android telefona yüklemeye çalışırken Google Play Store cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası veriyorsa, aşağıdaki adımları uygulayarak sorunu çözebilirsiniz. Ben kendi telefonumda Asphalt 9 yüklerken cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatasını anlattığım yöntem ile çözdüm.

    Asphalt 9 cihazınız bu sürümle uyumlu değil çözüm:

    1. İlk önce Asphalt 9 Legends v1.0.1a SD Data İndir linkine tıklayarak Asphalt 9'un data dosyasını indirin ve rar'dan çıkartın: Android'de rar ve zip dosyaları nasıl açılır?
    2. Çıkardığınız rar arşivinde com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM diye bir klasör bulunuyor.
    3. Bu klasörü üzerinde hiçbir oynama yapmadan, içindeki .obb dosyasıyla birlikte olduğu gibi Android > obb dizinine kopyalayın.
    4. Sonra Asphalt 9 Legends v1.0.1a apk indir linkinden Asphalt 9 apk dosyasının indirin ve telefonunuza kurun.
    5. Kurduktan sonra sorunsuz bir şekilde Asphalt 9 Legends Android telefonda oynayabilirsiniz.

    Yukarıdaki adımları eksiksi yaptıysanız Asphalt 9 cihazınız bu sürümle uyumlu değil sorunu kesin olarak çözülecektir. Artık oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

    NOT: Asphalt 9 Legends indirirken "Bilinmeyen bir hata nedeniyle ....apk dosyası indirilemedi" gibi bir hata alırsanız, indirmeyi 2-3 defa tekrar deneyin. Ya da bilgisayarınızdan indirip telefonunuza atın.

    omercik omercik (9418)