Asphalt 9 durdu hatasını nasıl çözerim?

Herkese selam

Yeni çıkan Asphalt 9'a girerken "Maalesef Asphalt 9 durdu" hatası veriyor ve siyah ekran çıkıyor ne yapmam lazım?

Açıp videosunu çekecegim lütfen çözmeme yardım edin tesekkur ederim 😉

edit: hala çözülmedi,bilgisi olan var mı

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Asphalt 9 eski sürüm apk indir linkine tıklayarak Asphalt 9'un eski sürümünü tabletine indirmeyi dene, bakalım yine durduruldu hatası verecek mi görelim.

    Bununla beraber Asphalt 9 güncel ve FPS oyunu olduğu için tabletin çalıştırmak için yeterli olmayabilir. Her oyunu kurabilmen, sorunsuz oynayabileceğin anlamına gelmez.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Asphalt 8 açılıyor bu açılmıyor sizce eski sürün açılır mı? ozgurlol 5 yıl önce
    • @farurhenho obb dosyasını silmeden direk apk kursam olur mu ozgurlol 5 yıl önce
    • Obb dosyasını silmeyebilirsin, sorun olmaz. Eski sürümün açılıp açılmayacağı konusunda emin değilim, sadece deneyeceksin. @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho o da olmazsa başka çözüm yokmu :( ozgurlol 5 yıl önce
    • @farurhenho eski sürüm uyumlu degil diyo ozgurlol 5 yıl önce
    • Bir de şunu dene bakalım @fakiradam https://www.apkmirror.com/apk/gameloft/asphalt-9-legends-2018s-new-arcade-racing-game/asphalt-9-legends-2018s-new-arcade-racing-game-0-5-3a-release/ omercik 5 yıl önce
    • @Farurheno oyun yapımcılarına mail yolladm ozgurlol 5 yıl önce
    • @farurhenho ozgurlol 5 yıl önce
    • Evet iyi yapmışsın. Belki uyumsuzluk sorununu yakında giderirler güncellemeyle. Oyun zaten yeni sayılır, ileride güncelleme alarak daha iyi hale gelecektir. @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho hala çözemediler , çözmediler heralde cevap gelmıyor mailde ozgurlol 5 yıl önce