Asphalt 9 Google Play Oyunlar hesabımla giriş yapamıyorum

Merhabalar, cihazım Samsung Galaxy J7 Duo. Android 8.0 var ve asphalt 9 ben cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. Ben de bu yüzden aptoide den indirdim fakat, bu sefer lisans hatası verdi onu da Lucky Patcher ile düzelttim ama bu sefer google play veya facebook hesabımla giriş yapamıyorum nasıl düzeltirim?

emiryilmaz emiryilmaz (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Patch olduğu için Google Play veya Facebook hesabıyla girilmesine izin vermiyor. Aynı sorun bende de var. Şuanlık bir çözümünü bulamadım.

    omercik omercik (9418)