aspx ile acces bağlantı hatası

arkadaşlar herkese iyi akşamlar aspx ile bir site yapıyorum ödevim yani form form gezdim ders notlarına baktım sorunumu hala çözemedim birde siz bakın bakalm .

hata veren yer

OleDbConnection baglan = new OleDbConnection();
            baglan.ConnectionString = "Provider=Microsoft.Jet.Oledb.4.0;DataSource=" + Server.MapPath("App_Data\\Haber.accdb1");
            baglan.Open();

wassikilig wassikilig (1)
10 yıl önce sordu

  • hata mesajı görünmüyor. hakan 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Hata mesajı görünmüyor fakat ne tür bir hata alabilirsiniz diye kontrol ederken

The 'Microsoft.ACE.OLEDB.12.0' provider is not registered on the local machine. şu şekilde bir hata ile karşılaştım ve çözümünü paylaştım.

alattin alattin (16984)