ASRock N68C-GS FX uyumlu işlemci

ASRock N68C-GS FX uyumlu en iyi ve hızlı işlemcı nedir ??

arif45 arif45 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ASRock N68C-GS FX anakart bazı AMD işlemcilerin sahip olduğu AM3+ soket platformuna sahip.

    Bu nedenle takabileceğin işlemciler AMD firmasına ait olmalı. Ancak anakart her ne kadar AM3+ sokete sahip olsa da desteklediği işlemciler oldukça eski.

    İşlemci destek listesine baktığım zaman takabileceğin en iyi işlemcinin FX- 6330 olduğunu görüyorum. Ancak kesinlikle bu sisteme yatırım yapmanı tavsiye etmem.

    ASRock N68C-GS FX anakartın işlemci destek listesine bu sayfadan ulaşabilirsin.

    ASRock N68C-GS FX CPU Support List

    brsozl brsozl (1961)