Assains Creed 3 Türkçe yama kurma

Oyunu bitirdiğimde kıt ingilizcemle hiç birşey anlamadım.Türkçe yamayı kurdum fakat oyun açılırken çıkan yazılar türkçe kalanı ingilizce.Fix dosyasını indirdim bu sefer oyun arka planda açıldı yamayı nasıl kurarım lütfen yardım edin!

Not:Oyunun versiyonu 1.05 ve oyun cd'li orjinal.

kaan53tr kaan53tr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu yama Oyun-Çeviri isminde amatör girişimciler tarafından çevrilmişti.Ben de zamanında oyunu Türkçe olarak oynadım ve sıkıntısız şekilde bitirdim.Herhangi bir hata almadım.

    Bu sorunun nedeni oyun ile ilgili uygun patch versiyonunu kurmamanız olabilir.Hatırladığım kadarıyla update 5 e kadar kurup ardından Türkçe Yama yapmıştım ve sorunsuz şekilde oyunu bitirdim.

    Oyun-Çeviri sitesinden Türkçe yama sayfasına ulaşın.Orada ayrıntılı bilgi veriliyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)