Assassin's Creed 3 Görüntü sorunu, Assassin's Creed 3 3D olarak çalışıyor ?

Arkadaşlar sorunum yüklediğim resimdeki gibidir yardımlarınızı bekliyorum .

http://i.hizliresim.com/l99kmp.png

Sistem Bilgileri

Win7 Professional
Intel Core 2 Duo E7500 2.93ghz işlemci.
2 GB ram.
64 bit işletim sistemi

GeForce GT 220 1GB ekran kartı Güncel
Directx 11

absiinthe absiinthe (11)
8 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Hocalarım hepinize teşekkürler sorunu çözmüş bulunmaktayım. Yardım eden etmeyen herkese teşekkürler .

    Sorun Stereoskopik 3d ayarlarının açık olmasından kaynaklanıyormuş kapatınca düzeldi. :)

    absiinthe absiinthe (11)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Sağol çözümünü paylaştığın için :) cemkara 8 yıl önce

    Görünüşe bakılırsa ekran kartıyla ilgili bir sorun yaşıyorsunuz gibi.Bu sorun ekran kartınızın güncel sürücüye sahip olmaması veya oyun ayarlarının ekran kartınıza fazla gelecek şekilde ayarlanmış olması olabilir.

    İlk olarak ekran kartınızın en son çıkan güncel sürücüsünü yükleyiniz.Aşağıdaki linklerden ekran kartınıza ait en güncel sürücüyü indirebilirsiniz.

    Windows 7 32 Bit GT220 Ekran kartı güncel sürücüsü için tıklayınız.

    Windows 7 64 Bit GT200 Ekran kartı güncel sürücüsü için tıklayınız.

    Not: Ekran kartınız DirectX 10.1 desteklidir.Oyun ayarlarına girerek grafik ayarlarını sıfırlamayı deneyiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • en güncel ekran kartı sürümü yüklü hocam. absiinthe 8 yıl önce
    • cemkara hocamın dediği gibi oyunun 3d sürümünü indirmiş olabilirsiniz.Yada oyun içinde 3d ayarı mevcutsa bunu aktifleştirmiş olabilirsiniz.Monitörünüz 3D destekli bir monitör değil.Oyun ayarlarına girerek 3d seçeneğinin olup olmadığına bakın ve oyun ayarlarını varsayılana dönerek tekrar deneyin. ismailsarp 8 yıl önce
    • Hocam oyunu 3d indirmedim. Eski ekran kartımla sorunsuz şekilde bitirmiş olduğum başka bir oyunu daha yükledim aynı sorun ondada gözüktü yani sorun ekran kartında ekran kartı için çözüm önerirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler. absiinthe 8 yıl önce

    Assasins Creed 3'de 3D desteği var.  Bu yolladığın 3D görüntüsü, monitörün 3d destekli mi?

    Yüklemiş olduğun Assasins Creed 3 3D sürümü

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Monitör LG flatron W1942s 3d destekli sanırım hocam absiinthe 8 yıl önce

    Kardeşim Onu Nerden Ayarladın Bulamadımda Bendede Aynı Hata Varda Bİ yARDIMCI Olursan Sevinirim

    icenturies icenturies (1)