Assassin's Creed 3 Oyunu Açılmıyor.

-1

Oyunu kurup crack attım ancak oyun açılmıyor. v1.6 patch'e kadar yükledim ancak oyun açılmıyor internette herhangi bir çözüm bulamadım lütfen yardımcı olun.

mustafa38 mustafa38 (72)
10 yıl önce sordu

  • Hata hakkında daha ayrıntılı bilgi veriniz.(Örneğin ; oyun hata veriyor, siyah ekran gelip açılmıyor vs.) Ve öncellikle uzmanım.net 'de http://uzmanim.net/Hakkinda Burada nasıl sora sorabilirim ? bölümünü okuyunuz... taha6161 10 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Assassin's Creed 3'e Tıklıcaksınız.Karşınıza Uplay Gelicek.Go Game tıklayın CD Key Gelcek OK tıklayın Ardından Play'e tıklayın.crack yaptıysanız cd key istemicek.Eğer her oyuna girişte cd key isterse mecbur hep crack atıp oyuna gireceksin.

acaba81 acaba81 (8)
9 yıl önce cevaplandı

    Sorunum Assassin's Creed III oyununun açılmıyor olması;

    • İlk deneme;
      Crack yüklemeden oyunu açmayı denediğimde bu hatayla karşılaşıyorum:
    • İkincisinde Crackleri attığımda ve oyunu çalıştırdığımda karşıma böyle bir hata çıkıyor;
    • Patchleri kurduğum halde yine bu hatayı alıyorum en azından 4-5 tane farklı crack denemişimdir ancak sorun aynı..

    Sistem gereksinimlerini karşılıyor lenovo ideapad z500 kullanıcısıyım.

    mustafa38 mustafa38 (72)