assistive touch ta salla butonu

Merhabalar. Iphone' da bulunan assistive touch ta salla butonu ne işe yarıyor?

kenanftl kenanftl (98)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AssistiveTouch, ekrana dokunma veya düğmelere basma ile ilgili sorunlar yaşadığınız durumlarda iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı kullanmanızda size yardımcı olur.

    Sizin için zor olan hareketleri gerçekleştirmek için AssistiveTouch özelliğini kullanın. iOS aygıtınız ile etkileşim kurmak için AssistiveTouch ile uyumlu, uyarlanabilir bir aksesuar da (joystick gibi) kullanabilirsiniz. [Apple Destek]

    Buradan da anlaşılacağı gibi, iPhone'da bazı sebeplerden çeşitli hareketleri yapmakda sorun yaşıyorsanız AssistiveTouch  kullanabiliyorsunuz.

    Salla, iPhone'u sallama için kullanılıyor. Çeştli oyun ve uygulamalarda telefonu sallayarak işlem yapabiliyorsunuz. iPhonu sallamak yerine AssistiveTouch üzerinden işlem yapabiliyorsunuz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler :) kenanftl 9 yıl önce
    • Rica ederim :) cemkara 9 yıl önce