ASUS 24"VG245HE 1MS 75 Hz Monitör

Arkadaşlar bundan 1 hafta önce ASUS VX248H monitörü alacaktım ve burada konu açmıştım. Biraz daha bekledim, n11.com'da 11.11 indirimi varmış. ASUS VG245HE model monitörü buldum. 1MS, 75 HZ ve dahili hoparlörleri var. Fakat n11.com'daki mağazalardan birinde 959 TL, diğerinde ise 870 TL'ye satılıyor. Aklım karıştı. İkisi arasında bir fark var mıdır acaba?

Bir fark var mı acaba?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İki üründe aynı, merak etme. Böyle fiyat farklılıkları olabiliyor hemde aynı mağazada farklı satıcılarda. Benzer şeylere hepsiburada veya gittigidiyor gibi mağazalardada rastlayabilirsin.

    Dikkat edilmesi gereken şey burada satıcının "Mağaza puanları" ve müşteri yorumlarıdır. Sadece düşük fiyata bakarak karar verilmemelidir. Lakin senin alacağın ürünle alakalı her iki satıcınında mağaza puanları yüksek görülüyor ( her ikiside100 üzerinden100, %100 puanlı). Eğer özellikleri ve fiyatı beğendiysen düşük fiyatlı olanıda güvenerek alabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Sipariş verdik bakalım. Sizce nasıl monitör? kahramanca42 6 yıl önce
    • Ben hep fiyat performans olarak bakarım ve çok detay bakmadım ama genel bir bakış ve değerlendirme ile fiyat performan olarak iyi buldum. Güle güle kullan @kahramanca42 temmuz 6 yıl önce