ASUS açılmıyor...

Merhaba;

benim ASUS marka notebook var. güç düğmesine bastığımda marka geliyor ardından windows yüklenirken windows logosu yerine asus logosu çıkıyor ve load ediyor normal olarak.

sorun burada başlıyor. load etmesi bittikten sonra siyah ekrana geçiyor daha tık yok. ne işlem yapıyor ne bir görüntü veriyor.

UEFİ koruması var, onar dedim onarmadı, sıfırladım işlem bitince reboot yaptı tekrar açılmadı. win8.1

artemus123 artemus123 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    genelde bu tip hata bozulan sistem dosyalarıdan kaynaklanır veya hardiskiniz ömrünü tamamlamış olabili

    onarma cd  si varsa sistemi geri yüklemeyi deneyin olmuyorsa

    temiz bir format atmanızı tavsiye ederim hata yine devam ediyorsa hardiskinizi bir bilgisayarcıda ölçtürün

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • hiçbir şekilde format olmuyor. UEFİ yüzünden birşey yapamıyorum. Flash disk kullanıyorum UEFİ olarak algılıyor. Flash tan başlatıyorum yine windows u açma devam ediyor. artemus123 7 yıl önce

    at cope gıtsın asustan kım hayır gormusku zaten

    kullanici5823 kullanici5823 (-25)