Asus bılgısayarımdan Internete baglı kalamıyorum

Merhabalar Yaklasık 2 ay once asus x550v Marka bır leptop aldım w8 işletim sistemine sahip bır bılgısayar ama bu bılgısayarda bır sorun var kablosus aga baglanamıyorum daha dogrusu baglanıyorum ama yaklasık 10 dakıka sonra baglantıyı kesıyor ve sonra 10 dakıka sonra yenıden baglanıyor bu sureklı devam edıyo ama sureklı baglı kalmıyo maalesef bana bır cozum yolu onerın lutfen sımdıden tesekkurler son umudum sızsınız

thedark06 thedark06 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 sürekli kablosuz ağdan kopuyor sizin internetten kopma sorununuz da benzer bir sorun olabilir mi?

    Burada Windows 8 wi-fi sorunu ile ilgili neler yapılabilir detaylı anlatılmış.

    cemkara cemkara (4215)