Asus bılgısayarımdan Internete baglı kalamıyorum

Merhaba bu başlıgı 4. açışım Dostlarım Bana yardımcı olun lutfen ben bu sorunun çozumunu bulamadım yaklaşık 2 ay once asus x550-v leptop aldım wındows8 işletim sistemine sahip ama nedense bılgısayarın sorunu durduk yerde wıfıye baglı haldeyken baglantıyı kesıyor 10 daka baglı kalıyor sonra kesıyor 10 daka sonra kendısı yenıden baglanıyor wıfı baglantısı sureklı kesılıyor ınternette sorun yok cunku dığer bılgısayarlarımdan sorunsuzca baglı kalıyorum buna bır cozum onerın lutfen sımdıden tesekkurler

thedark06 thedark06 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhaba sorununuz sizinle daha önce izlediğimiz çözümlere göre tek çözüm wifi kartını değiştirmek anakarta entegre olmuş wifi kartının yenisi ile değişimi sorunu kesinlikle çözer wifi kartları da 50 tl ile 150 tl arası bir fiyat aralığındadır değiştirirseniz sorununuz ortadan kalkar. saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)
    9 yıl önce cevaplandı

      bılgısayarı sıfırdan aldım ama boyle bır bozulma sorunu oldugunu sanmıyorum oyle bır sorun varsa garantısı devam edıyor yollayabılırım ama garantıye bu sorun ıcın goturdugum zaman bana ethernet ıle baglarsam bı kere ondan sonra kablosuzda sorunsuz baglanabılcegımı soyledıler boyle bısı mumkunmudur ?

      thedark06 thedark06 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • cihazı sıfır almış olabilirsiniz lakin örneğin cihaz 12,12,2012 de üretilmiştir ve piyasaya sunulmuştur siz kapalı kutuda almışssınızdır ama 12,06,2014 aldığınızı varsayarsak cihaz 1.5 senenin üzerinde rafta beklemiştir bu süreçte mekanik arızalar meydana gelmiş olabilir bir kere kabloyla bağlanıp sonra wifi ile sorunsuz bağlanma gibi bir mantık söz konusu değildir teknik bir açıklaması yoktur yani bu işlemin eğer garantisi varsa aldığınız yere götürünüz ve durumun sizden kaynaklanmadıığını belirterek farklı pc bu wifi de kopmadan bağlanıyor ama bu cihaz bağlanmıyo cihazın değişlimini talep ediyorum derseniz firma cihazı alır inceler ve erki sorun wifi kartında bunu değiştirdik değişimi gerek duyulmadı derler sizde alırsınız sorun hala devam ediyor ise bu sefer tekrar götürünüz ve değişimini kesinlikle sağlatırsınız. laboustasarim 9 yıl önce