Asus DSL AC51 model modemin VDSL kurulum ayarları

Öncelikle merhaba,

Geçen hafta İSS değişikliğine gittim ve "AKN'siz internet sağlayıcısı"na geçiş yaptım.

Altyapım, satın aldığım paket ve modem 35mb VDSL hat desteklemekte [Fiziksel altyapı, santrale uzaklık v.s her şey benim lehime :)]

Fakat, modem arayüzünde VDSL kurulumu gerçekleştiremediğim için hala ADSL hız değerlerini almaktayım.

Modemin VDSL ayarlarının kurulumunda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılar,

tolgagzgn tolgagzgn (6)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi biliyorsanız, modem arayüzünden yapabilirsiniz.

    Şöyle bir videolu anlatım buldum, umarım işine yarar: https://www.youtube.com/watch?v=QTRnZfKN69E

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Öncelikle ilgi gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim, fakat; modem VDSL arayüz kurulumuyla ilgili detaylı bir bilgi vermemekte. Video ziyadesiyle ürün tanıtım videosu.... tolgagzgn 6 yıl önce