Asus H110M-K / Utilities Nedir?

Bugün anakartımın sürücü güncelleme sitesini kontrol ettim, orada Utilities adı altında 2018/01/16 tarihli yeni güncelleme var. Sürüm 3.00.13 / Boyutu ise: 146.47 MBytes.

Açıklamasında ise:

ASUS AI Suite 3
Fix compatibility issue between the latest Windows 10 update KB4056892.

- AI Suite 3 v3.00.13
- Performance and Power Saving Utilities v1.05.13 yazıyor.

Sistemim, Windows 10 pro 64 bit. Ben bunu indirip kurayım mı? Ve bu nedir?

gaxo gaxo (15)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Utilities: Araçlar

    Bunlar sürücü değil ve sisteme yüklenmesi mecburi yada çok gerekli değil. Ama içerisinde küçük ve bazıları orta boyutlu bir dizi işe yarayan araç/program olur. Anakartın kullanımı ve bazı sistem ayarları (performans ve güç ayarları vb) ile alakalıdır bu araçlar.

    İstersen önce bir download eder ve yüklersin, daha sonra beğenmesen yine kaldırırsın (uninstall edersin). Beğenirsen sistemde tutar ve bu programlardan faydalalanırsın.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Tamam bir yükleyeyim, bunlar ne gibi araçlardır? gaxo 6 yıl önce
    • İyi olur. Kendin gözlemler, tecrübe edersin ve ona göre karar verirsin @gaxo temmuz 6 yıl önce