ASUS K555U laptop donma sorunu

Bilgisayarım son zamanlarda aniden donmaya başladı. Hiçbir tepki vermeden kilitlenip kalıyor ve sadece güç tuşuna basılı tutarak kapatılabiliyor. Sorunun HDD'nin eski olmasından kaynaklandığını düşünerek SSD ile değiştirdim fakat sorun hala devam ediyor.windows10u tekrar yüklemeyi ve sürücü güncelleştirmelerini denedim ve bir sonuç alamadım. yardım ederseniz sevinirim. Sistem: İ5 6200U 8gb ram Gtx940mx Sandisk SSD plus 240gb

mthn00 mthn00 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sen kullanıcı olarak yapabileceğin şeyleri fazlasıyla yapmışsın. Eğer laptopun garantisi devam ediyorsa servise götürmeni öneririm. Veya bilgisayarcıdan da yardım alabilirsin. Eğer varsa çevrende, götür baksınlar.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @mthn00 bilgisayarında virüs programı kullanıyor musun?Kullanıyorsan programın adı ne? Bilgisayarında kaç tane antivirüs programı kullanıyorsun darkcrak 5 yıl önce