Asus k555ub ekran kartı sorunu

Asus k555ub bi laptopum var, nvidia 940m ekran kartı var ama bu ekran kartını laptop şarjda değilken kullanamıyorum örnegin laptop şarjda değilken düşük sistemli bi oyuna girsem dahi görüntü çok kasiyo sanırım şarjda değilken işlemciden kullanıyo ekran kartını ama şarja taktigimda bi sorun kalmiyo

ecevit64 ecevit64 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Laptaplarda Dengeli, yüksek pil tasarrufu, yüksek performans gibi seçenekler bulunur.Bu seçeneklerde donanımların nasıl çalışması gerektiği gibi bazı özellikler vardır.Örneğin yüksek performans seçili olursa her daim (şarjda takılı veya değilken) bilgisayarınız maksimum peformans altında çalışır.Diğer seçeneklerde ise bilgisayarınızın şarjda olup olmamasına göre performans farklılaşacaktır.

    Bilgisayarınızın Denetim Masası -->Sistem ve Güvenlik --> Güç Seçenekleri menüsünden gerekli tasarruf ayarlarına ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      Şarjda değilken bi türlü ana ekran kartını kullanamıyorum dediginizi yaptım bi fayda etmedi

      ecevit64 ecevit64 (1)