Asus k55dr laptop açılmıyor!

Klavye altını temizlemek için için bilgisayarımı açtım, geri taktığımda bilgisayarım açılmadı. Power tuşundan anakarta giden soketteki şeritlerden 1 tanesinin ucunun kırık oldugunu gordüm. Ama soketin içine giren kısmı temas ediyor. Ne yapmam gerekiyor. Lütfen acil yardım edin..

raptors448 raptors448 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptobunuzda şuanda elektriksel bir problem var gibi gözüküyor.Klavyeyi açıp kapattıktan sonra bilgisayarınız açılmadığına göre bir şeyi eksik veya hatalı yapmış olabilirsiniz.Tavsiyem eğer garantiniz bitmemişse laptobunuzu garantiye göndermeniz.Garanti süreniz doldu ise çevrenizdeki en yakın onarım yaptırabileceğiniz bir yere götürebilirsiniz.Donanımsal probleminiz olduğundan bu konuda bilgili birisinin bakması daha iyi olacaktır.Aksi halde daha büyük zararlar verip laptobunuzu kullanılmaz hale getirebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)