Asus K55VD-SX599H Format Atamıyorum

Merhaba Arkadaşlar ;

Benim Notebook Asus K55VD-SX599H marka bilgisayarın var Bilgisayarım Windows 8.1 Ama ben Win 7 x64 Format atmak istiyorum . Dvd yi takip yeniden başlatıyorum dvd yi görüyor ancak tekrar win 8.1 den başlıyor nedeni ne olabilir BIOS dan Boot ayarlarını falanda yaptım Security Boot uda Kaldırdım Sorun Ne olabilir öğrenebilirmiyim ? Help me ?

Ama Recovery ( Fabrika ayarlarına Geri almak) İstemiyorum haberiniz olsun !

SAYGILAR ;

Recep Güvenç

   (Curly)

recepguvenc recepguvenc (26)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba öncelikle bu cihazda windows 7 kullanmak istiyor isen sadece onboard ekran kartı aktif olacaktır. Daha önce bir arkdaşıma kurulumunu gerçekleştirdim ne yaptıysak nvidia ya geçiş yaptıramadık. Benim tavsiyem hiç bios ayarlarını ve kurtarma bölümünü bözmadan cihazını kullanman. Asus destek için mail atmamıza rağmen bir çözüme ulaşamadık.

    yusufgundogdu yusufgundogdu (76)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Yani Ne olursa olsun performansı düşürüyor. Diyorsunuz herhalde recepguvenc 9 yıl önce
    • evet windows 8 den vaz geçmemenizi tavsiye ederim yusufgundogdu 9 yıl önce