Asus laptop oyun oynarken kapandı

Laptopu yaklasik 4-5 yil önce aldim ve 1 ay oncede ekrani kirilmisti bende teknik servise verdim ve ekrani yaptilar 3 haftadirda pc yi rahatca kullaniyordum ama bugun kendi kendine oyun oynarken kapandi ve bidaha acilmadi oyun grafik cok istemiyor.  Bataryasi bozuktu sadece prize takip kullanabiliyordum bundan kaynaklı olabilir mi? Ama sarj alma isigi yaniyor acma tusuna bastigimda ise isik sonuyor yardim ederseniz sevinirim

bymert bymert (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dediğiniz gibi Bataryabiz bozulmuş servise tekrsr veriş baktırın.

    eğer bataryada ise kalitesine göre değişir fiyatı..

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

      Batarya ve bilgisayarın ısınmasından dolayı olabilir

      theriskoftime theriskoftime (39)