Asus laptop siyah ekran hatası nasıl çözülür?

Asus bilgisayarım siyah ekran hatası veriyor. Farenin imleci gözlüyor ama hiçbir şekilde görev yöneticisini açamıyorum. Akşam yatmadan bilgisayarı kapatmak için de çok uğraşmıştım. Bilgisayar donmuş gibiydi, iki-üç kez bilgisayarı kapat tuşuna bastım. Daha önce böyle bir sorun yaşamış biri yardımcı olabilir mi?

kullanici13175 kullanici13175 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klavyenden Windows+CTRL+SHİFT+B tuşlarına aynanda basmayı denedin mi?

    Ekleme:

    CTRL+ALT+Delete yap ve görev yöneticisini aç. Görev yöneticisini açtıktan sonra sol üstten Dosya ya tıkla ve oradan yeni görevi çalıştır'ı aç. Açılan ekrana explorer.exe yaz ve enter'e tıkla.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Şuan denedim yine de bi ekran gelmiyor kullanici13175 2 yıl önce
    • Bilgisayarın kendine gelmesi için bekle @kullanici13175 bilgisayarın direkt olarak açılmayabilir kendine gelene kadar bekle yani 5-10 dakika bekle veya daha uzun süre bekle. darkcrak 2 yıl önce
    • Imm zaten sabah sınava girmek için açmıştım açılmayınca Alel acele abimlere gittim o sürede açıktı 1 saat nerden bakarsan bilmiyorum ne yapabilirim. Sınav için bir PDF indirmiştim onun yüzünden mi oldu anlayamadım :( kullanici13175 2 yıl önce
    • Çözüme ekleme yaptım @kullanici13175 darkcrak 2 yıl önce