ASUS Laptop tuş çıktı ne yapabilirim??

Arkadaşlar asus bilgisayarımda 3 tuşu çıktı (num lock un ordaki) sinir oldum takamıyorum.

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aslında çıktıysa takabilirsiniz.İnternette klavye tuşlarının takılması çıkarılması ile ilgili bir sürü video var fakat siz takamıyorsanız tuşunuzun tırnakları kırılmış olabilir.Tırnaklarının kırılıp kırılmadığından emin olun.Çözüm için klavye komple değişmesi gerekicektir fakat bir çözümü daha var eğer tuşunuzun tırnakları kırıldıysa tuşu hassas bir şekilde oraya yapıştırabilirsiniz.

    blackheaven blackheaven (728)