ASUS laptop'un yanında gelen McAfee LiveSafe nasıldır?

Merhaba;

PC'yi ilk aldığımdada gelmişti sıfırlayınca da geldi. McAfee LiveSafe nasıldır?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarı zararlı yazılımlardan korumak için bir güvenlik uygulaması, bazı üreticiler müşterilerine böyle jest yapıyorlar :)

    Tavsiye ederim, eğer sistemi yavaşlatmıyorsa bir kenarda dursun

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Deneme sürümüyse bence gerek yok (Öyle olursa denesen ne olur, denemesen ne olur? Çok şey farketmez yani). Ama full sürüm ise kullanabilirsin ve asıl o zaman (uzun vadede) test etmiş olursun :)

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      Hiç antivirüs olmamasından iyidir.  Bu tür üretici tarafından yüklenen yazılımlar genelde başka ek yazılımlar ile geliyor. Bunlarda sistemi yavaşlatıyor. Bu sebeptendir ki ben üretici tarafından yüklenen yazılımları oldum olası sevmedim. Bu kişisel bir durum tabi

      hakan hakan (15424)