Asus laptop usb format atarken yeniden başlıyor

Merhaba asus marka laptopa sahibim windows 7 kullaniyordum internetten windows 7 format dosyasini indirdim iso olarak usbye uygun hale getirdim sonrasinda usb tools bar di sanirim programin adi formata basladim pc reset atiyo buraya kadar bi sorun yok reset attigi zaman ya acilmiyo ya da aciliyo ama en bastan basliyo format olayina tamamlayamiyorum formatı bu yuzden yardimci olursaniz sevinirim

ufukyolcu ufukyolcu (1)
7 yıl önce sordu

  • Windows kurulumu USB'den başlıyor, Windows kurulumu aşamasında Windows kurulumu içinden mi format atıyorsunuz? hakan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Merhaba Ufuk,

Sanırım BIOS'dan USB' yi, birinci sıraya getirdiğin için bu sorunla karşılaşıyorsun. Kurulum tamamlandıktan %100 olduktan sonra cihazın yeniden başlayıp tekrar kuruluma geçmesinin bundan başka bir açıklaması olmadığını düşünüyorum.

%100 olduktan sonra  cihaz yeniden başlarken ya USBni çıkar yada tekrar kuruluma başlamadan önce Boot menüsüne girip Harddiskini seçerek devam edebilirsin.

ogzkzu ogzkzu (286)