Asus laptopumu açtığımda direk bios giriyo

Merhaba asus laptopumu açtığımda direk bios ekranına atıyor bunu araştırdığimda launch csm diye birseyin disabled den enabled e almam gerektiğini öğrendim ancak yapmış olamama rağmen bir değişiklik olmadı tesekkürler

berkayybn berkayybn (1)
11 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hata kodu tarzı bir durum yok değil mi direkt biosa giriyorsa, Boot bölümüne girip diskleri görebiliyor musun ?

    ruzgarbenjamin ruzgarbenjamin (1)
    11 ay önce cevaplandı

      BIOS içinde Load BIOS default gibi bir seçenek var mı? Varsayılan değerleri yükleyip açmayı deneyebilirsin. Genelde BIOS a girmeden bir hata mesajı gösterir ekranda.

      BIOS ekran görüntüsü atarsan çok iyi olur.

      hakan hakan (15409)
      11 ay önce cevaplandı