Asus markalı laptopun sürücülerini nereden indirmeliyim ?

Bu Linkdeki Laptop'un Sürücülerini hangi nereden indirmeliyim bugün Asus markalı laptop aldım fakat ürünün sürücülerini nereden indirebilirim @alattin @hakan

gorele28 gorele28 (387)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Bu linkte Asus sürücülerini indirmeniz için yapmanız gerekenler yazıyor.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Asus'un kendi yazılımı var: MyASUS

      Muhtemelen bilgisayarında yüklüdür. Yüklü değilse MyASUS indirmek için bu linke git:  https://apps.microsoft.com/store/detail/myasus/9N7R5S6B0ZZH?hl=tr-tr&gl=TR

      MyAsus üzerinden BIOS güncellemesi de dahil tüm sürücüleri güncelleyebilirsin.

      alattin alattin (16999)