ASUS monitör çizildi. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ASUS marka monitörümün yüzeyi şarj aleti ucuyla çizildi. Garantiye yollasam yaparlar mı? Ya da evde yapabileceğim bir çözüm yolu var mı?

Not: Asus servisini aradım 650 TL bir fiyat çıkardılar. Böyle kullanmaya devam.

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Böyle fiziksel problemler de hiçbir şekilde müdahele etmeyip doğru teknik servise başvurmak her zaman için en iyisidir, bundan emin olun. Aksi halde düzelteyim derken başka bir yerini bozarsın ve ağrımaz başın daha beter ağrıyabilir. Bu nedenle ASUS teknik servisini arayıp problemi iletmen en mantıklısı olacaktır.

    Yüksek ihtimalle kullanıcı hatası diyecekler ama ne kadar fiyat çıkar orasını bilemem.

    ASUS teknik servisi: +90 850 522 2787

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Anladım yarın teknik servisi arayayım bakalım ne kadar fiyat çıkacak. ahakan 5 yıl önce