Asus mu MSI mı

Arkadaşlar teknik servis bakımdan hanngi iyi

shepherd shepherd (10)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cümle içinde yazım hatalarınız var, bunu dikkate almanızı öneriyorum.

    Asus teknik servis tam bir rezalet, internetteki mağduriyetleri fazla. Örneğin bir arkadaş arızalı anakartı kargolayıp ASUS teknik servisine göndermiş ve teknik servis 400 TL'lik anakarta 500 TL tamir ücreti sunmuş bir anakart parası daha yani. Ayrıca düzgün giden ürünüde daha beter hale getirebiliyorlar bu olur şey değil.! Servispoint ( MSI ) ASUS Teknik servis'e göre daha samimi, müşteri memnuniyeti iyi. Bizzat Servispoint'e 4 Ekran kartı, 2 anakart gönderdim hiçbirinde bir sorun yaşamadım.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • yani msi iyi ? shepherd 4 yıl önce
    • Teknik servis bakımından evet Servispoint iyi. hydra 4 yıl önce
    • anladım tşekkürler. shepherd 4 yıl önce
    • Önemli değil. hydra 4 yıl önce