asus n550jv-cn239h format atamıyorum

Arkadaşlar üzerinde Windows 8.1 yüklü Asus N550JV-CN239H Dizüstü (Laptop) bilgisayarım var. Format atmak istiyorum fakat bir türlü Boot ayarlarını değiştiremiyorum. Bios'a girdim fakat orada ne yaptıysam boot edemedim. Bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

irfan irfan (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tekrar Windows 8.1 Mi atmak istiyorsun yoksa windows 7 yenimi çevirmek istiyosun ?

    kralsucuk kralsucuk (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • tekrar windows 8.1 yüklelemek istiyorum..yada win 8 de olur.. irfan 8 yıl önce
    • Peki işletim sistemi açılıyormu. kralsucuk 8 yıl önce
    • pc açılıyor sıkıntı yok fakat oyunları optimize etemek için nvıdıa panelini tkladığımda sistem belirtilen yolu bulamıyor hatası veriyor..windows uygulamaları açılmıyor ..windows un bilgisayar ayarların giremiyorum vs... format atmak kesin çözüm dedim ama formatlayamıyorum irfan 8 yıl önce
    • Kardeş o zaman söyle yapıyosun hiç boot menü ile uğraşma windows açılsın sonra güç e tıkla artından shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlat ama bırakma shifti bi menü gelicek ordan aygıt kullanı seçiçeksin ordan cd/dvd rom u seç cd takılı olsun o arada bilgisayar yeniden başlayınca otomatik cd yi boot edicektir zaten. kralsucuk 8 yıl önce
    • eyvallah kardeş..bir arkadaşa verdim halletti..teşekkürler irfan 8 yıl önce
    • Ne demek :) kralsucuk 8 yıl önce