Asus N550JX açılış ekranında takılma hatası nasıl çözülür ?

Merhaba, Asus marka N550JK yada N550JX olan cihazım 11 saattir açılış ekranında takılı kaldı. Öncesinde hiç bir sorun yoktu, steamde yaşadığım problem nedeniyle resetledim ( ilk defa ) o zamandan beri  Asus yazısı geliyor, sonra bir yuvarlak dönüyorda dönüyor. 9 - 10 defa resetledim. Güç kablosundan çıkardım şarjının bitmesini bekledim bittiğinde tekrar denedim fakat hala aynı ekran. Bi ara güncelleme yazısı geldi ilk resette sonra o da kayboldu. Pilini çıkar dediler ama vidalı bir şekilde, deneme ihtimalim de yok. Halen çalıştıramıyorum. Asus canlı destekle konustum cihazınızı teslim edin 20 gün sonra geri alabilirsiniz diyor. Tasarımcıyım pazartesi iş yerimde kullanmam lazım. Sizce sorun nedir? Hemen halledilir mi? Lütfen yardımcı olabilir misiniz..

rokolist rokolist (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PC arka pilanda çalışıyor normalde ama ekran gelmiyor donanımsal bir hata olduğunu düşünmüyorum

    sistem dosyalarında oluşan bir hata çözümü nedir ? Format usb  var ise takın pc yeniden başlatın

    bios tuşu ile giriş yapın boot menü ekranında usb ismi görünür üzerine gelin entra basın açılınca ileri tıklatın onarı tıklatın

    gelişmiş seçenekleri tıklatın bu sayfada seçenekler var başlangıç onarma veya sistem geri yükletin düzeleceğini sanıyorum kolay gelsin

    candan candan (4301)