asus n552vw-fy147t modelinin ekranı IPS mi???

iyi günler merhabalar..ben yaklaşık 1 ay önce vatan computer den asus n552vw-fy147t modelini satın alırken yetkiliye;ekranın IPS olup aoladığını sormuştum..IPS söylendi..1 hafta önce fark ettim de notebook kutusunda yer alan özellikler kısmında ekranın; LCD 15,6 USLIM VW yazılı olduğunu gördüm..IPS falan yazmıyordu..internnet birz araştırdım ama net bir bilgi yok..yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler...

irfan irfan (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    sorunuzun cevabını pc aldığınız firma yetkilisi doğru e detaylı bir şekilde verebilir bu marka ve modeli biliyorum fakat detaylarını bilemiyorum şimdi burda bilmediğim bir konu hakında yanlış bilgi vermeyelim

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • asus a mail attım..ayrıca vatan comp. de mail attım bana asus a sormamı istediler..asus malum tekik servisi rezil bir firma..döneceklerini sanmıyorum irfan 7 yıl önce

    Aldığınız cihaz IPS destekli. Bunu hem vatan hemde asus resmi sitesinden görebilirsiniz.Oradaki LCD yazmasına kafayı takmayın panel LCD olsa da IPS teknolojisini kullanıyor.

    Asus Resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • birader eyvallah da..ben asus un kendi sitesinde ; HD-FUL HD-FUL HD IPS VE 4K IPS seçeneklerini gördüm..ayrıca vatan ın sitesinde IPS olduğu hakkında herhangi bir bilgi yok.. irfan 7 yıl önce
    • attığın adresten genel bakış değil de özellikler kısmına bakarsan görebilirsin.. irfan 7 yıl önce

    ürün hakkında asus a mail attım ve tahmin ettiğim gibi;maalesef ürün IPS ekran değilmiş..ilginiz için teşekkürler

    irfan irfan (3)