Asus Notebook Uygulamaları

3 haftalık asus notebook umda onlarca ASUStek adıyla uygulamalar var sizce bunları kaldırmalıyım?

Kaldırırsam garanti etkilermi(kullanma klavuzu saçmalığnı okuyasım yok mümükünse oku demeyin :) )

hasanhti hasanhti (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Birçok marka bu tür uygulamalar yüklemektedir.Samsung,Asus,Casper gibi birçok markanın notebookunu satın aldığınızda genelde size hazır windowsu kurulu olarak verdiklerinden içlerine bazen kendi yazılımlarını bazen de başka bir firmanın (Cyber link gibi) yazılımlarını kurarak size vermektedirler.Aslında bunları birçok standart kullanıcı kullanmaz.Yüklenilen programlar açılışta otomatik olarak açılıyor veya size bildirim vererek rahatsız ediyorsa bunları kaldırabilirsiniz.Bunu kaldırmak size kalmış.Garanti durumunuzu etkilemez.

    ismailsarp ismailsarp (6010)