ASUS P5GD1 Pro anakarta göre güncel driver bulabilir misiniz? Windows XP için olanlarını

PC'ye format attım da bazı sitelere giremiyorum sürücüleri bana bırakmayın ben indiremiyorum siz indirin size zahmet bana lazımda.

ahmet1907sivas ahmet1907sivas (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Buradaki Asus Driver Downloader'ı yüklersen gerekli olan tüm driverlar yüklenir.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      driver yükleme programlarını kimse önermiyor kendi sitesinden veremezmisiniz . ben sadece bu siteye girebiliyorum nolur

      ahmet1907sivas ahmet1907sivas (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • https://www.asusdriversdownload.com/asus-drivers/asus-p5gd1-pro-server-motherboard hydra 2 yıl önce