Asus P9X79 anakartlı masa üstü bilgisayarlarda bios güncelemesi nasıl yapılır?

asus marka masaüstü bilgisayarımı nasıl bios güncelemesi yapabilirim?

candan candan (4301)
6 yıl önce sordu

  • bilgi paylaşımı yazmana gerek yok :) hakan 6 yıl önce
  • ben bilgi paylaşımını yararlananlar olur diyee paylaştım candan 6 yıl önce
  • bir kişi için değil hocam candan 6 yıl önce
  • farkındayım da paylaşımının içine "bilgi paylaşımı" yazmana gerek yok. Sen sorup cevapladığında zaten bilgi paylaşımı oluyor @candan bunun için yazmana gerek yok demiştim hakan 6 yıl önce
  • hee tamam hocam )) candan 6 yıl önce
  • düzelltim hocam candan 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Asus P9X79 anakartlı masa üstü bilgisayarlarda bios güncelemesi nasıl yapılır asus kendi sitesine girin bios günceleme dosyasını indirin flasha atın bilgisayarı başlatın del tuşuna ara ara basın bios ekranında aşağıdaki işlemleri yapın

candan candan (4301)