ASUS ROG Strix B360-G anakarta kaç tane HDD takılabilir?

http://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-b360-g-gaming-2666mhz-ddr4-soket-1151-matx-anakart-pm-HB00000BEEV6

Hepsiburada'dan baktığım ASUS ROG Strix B360-G anakartın özelliklerinde Sata 3 --> 1 tane diyor.

Ben bu anakarta sadece 1 tane mi HDD bağlayabileceğim?

malgibiolan malgibiolan (307)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SATA destekli HDD'den sadece 1 tane takabilirsin gibime geliyor ama tam emin olamadım. Bu bir gaming anakartı. Sadece 1 tane takılabilmesi beni biraz düşündürdü.

    omercik omercik (9418)