ASUS VivoTab tablet nasıl sıfırlanır?

ASUS VivoTab tablet nasıl resetlenir?

ASUS VivoTab tablet içindeki tüm veriler nasıl silinir?

hakan hakan (15409)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ASUS VivoTab tablet Windows 8.1 yüklü gelir. ASUS VivoTab tableti sıfırlamak için şu adınları izleyebilirsiniz:

    1. ASUS VivoTab tableti açın.
    2. ASUS VivoTab tablet Windows 8.1 oturum açma sayfadı geldiğinde açma kapata tuşuna basılı tutun ve kapatın.
    3. Bu işlemi Windows sorun giderme ekranı gelene kadar tekrar edin.
    4. Windows sorun giderme ekranı geldiğinde  Sorun giderme seçeneğini seçin.
    5. Bilgisayarı sıfırla seçeneğini seçin.
    6. İleri seçeneğine dokunun.
    7. Sürücüyü tamamen temizle seçeneğini seçin.
    8. Daha sonra onay verin.

    ASUS VivoTab tablet sıfırlama işlemi 30-40 dakika sürebilir. Bu aşamada bekleyin. Sıfırlama işlemi tamamlandığında tabletiniz açılacaktır. Yeniden bir kullanıcı hesabı tanımlayın.

    hakan hakan (15409)