Asus VP228HE vs Acer KG221QBMİX bu monitörlerden hangisini almalıyım?

Asus VP228HE (link)

Acer KG221QBMİX (link)

15HZ İçin Aradaki Farkı Vermeye Değer mi ?

malgibiolan malgibiolan (307)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Aradaki farkı anlayamazsın bile.  Acer daha çok tasarımı için o fiyatı vermiş gibi. Teknik olarak  neredeyse fark yok aralarında. Ufak tefek farklar var. Benim şahsi fikrim bakarak o aradaki farkları anlaman mümkün değil. Asus VP228HE ve Acer KG221QBMIX için kullanıcı yorumlarına da bakmanı öneririm.

    Sadece teknik veriler değil kullanıcı deneyimi de önemlidir.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      O aradaki fark sadece teorik farklar. Son kullanıcıya yansımayacak. O yüzden değmez.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

        Buradaki monitörü almanı tavsiye ederim. Hem daha büyük, hemde güzel oyunlar oynarsın.

        ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)