Asus VX248H 24" 1ms (Analog+DVI+2xHDMI) Full HD Led Monitör

Arkadaşlar bir monitör almak istiyorum.Araştırdım bunu buldum bu fiyatlarda bundan daha özellikli varsa yorumları bekliyorum.

http://www.hepsiburada.com/asus-vx248h-24-1ms-analog-dvi-2xhdmi-full-hd-led-monitor-p-BD802493?magaza=BETA%20PLUS%20TEKNOLOJ%C4%B0

kahramanca42 kahramanca42 (61)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bence sorduğun monitor fiyat/performans bakımında iyi gibi görülmektedir ve eğer bu özellikleriyle ihtiyaçların ile beklentilerini karşılıyorsa alınabilir.

    Benzer fiyat ile daha iyisinin bulunabileceğinide pek zannetmiyorum ama yine araştırılabilir elbette.

    Başka görüş belirtenler ve belki ürün tavsiyesinde bulunanlar olacaktır mutlaka, onlarıda değerlendirirsin.

    temmuz temmuz (12505)