ASUS X550CC Wi-Fi kesinti sorunu nasıl çözülür?

 Merhaba, Asus X550C serisi dizüstü bilgisayara sahibim. Cihazımda WiFi sorunları yaşıyorum. Bağlı olduğum WiFi ağlarında sürekli olarak kesinti yaşıyorum. Kesintiden sonra tekrar bağlanıyor fakat bu sürekli tekrar ettiği için interneti stabil bir şekilde kullanamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu tarz WiFi sorunları genellikle cihazda sürücülerin bozuk veya yüklenmemiş olmasından kaynaklanır. Cihazınızın marka ve modeline uygun olarak ASUS websitesini ziyaret ederek destek bölümünden WiFi sürücülerinizi güncellemeniz sorunu çözebilir. Sürücü güncellemek cihazınızdaki WiFi sorununu çözmez ise cihazınızda entegre olarak anakartta bulunan Wi-Fi kartında arıza olabilir. Bu durumda cihazın üretici firması ile irtibata geçerek Wi-Fi sorunu için teknik servisten yardım alabilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      Alt linkte belirtilen çözümlerde denenmeli.

      Windows 8 sürekli kablosuz ağdan kopuyor (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)