Asus X550L şarj ışığı kırmızı yanıyor, açılmıyor. Ne yapmalıyım?

Kuzenimin Laptopu ASUS X550L

Laptop Şarj yerinde kırmızı yanıyor

Hiç açılmıyor Şarj da denedik pili çıkartık olmuyor

Pili çıkartık 10 sn falan bastık olmuyor .

Bi çözüm Yolu Gösterin ?

Fanlar çalışmıyor

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Batarya boşalmış halde (veya bozuk) olabilir. Eğer fiş prize takılı şarj adaptörü ilede PC açılmıyorsa başka bir uyumlu adaptör bularak onunlada deneyin, açılması lazım. Yinede açılmazsa teknik servis yolu görülür.

    Ayrıca priz sağlammı, bağlı sigorta atmış haldemi değilmi onada bakmak lazım. Farklı prizdede denemek gerekir.

    temmuz temmuz (12505)