ASUS X553M kilitleniyor, donuyor

Yaklaşık alalı 1 ay olan almış oldugum asus x553 m  ıntel by trail m quad core 2940 işlemcili ekran kartı ıntel hd graphıc  bilgisayarım kendı kendıne kilitlenıyor..pdf acınca bile bir sure  sonra bilgisayar donuyor kılıtlenıyor.  yenıden başlatmak zorunda kalıyorum...bilgisayarı sureklı cleaner ıle tarıyorum  suan mcaafee kullanıyorum lisanssız vırus konusunda bı sıkıntı yok pc de.. ne olabılır sorunu ?

bilal7207 bilal7207 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarı ilk aldığınızdan beridir böyle bir sorunlar karşı karşıya mı kalıyordunuz?

    Hatayı almadan önce yüklediğiniz veya ayarını değiştirdiğiniz herhangi bir uygulama var mı?

    Bilgisayarınızı Sistem geri yükleme yaparak sorun yaşamadığınız bir tarihe geri dönmeyi deneyin.Eğer ilk alındığı tarihten itibaren aynı durumla karşı karşıya kaldıysanız hiç düşünmeden bilgisayarı garantiye yollayabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Asus x553m kilitlenme sorununun çözümü setupta csm'yi aktif edince düzelir.

      havnitekin havnitekin (1)